İçeriğe geç

Online-eğitim

Türkiye’deki TEK Uluslararası Psiko-Onkoloji Birliği (IPOS) Federasyonu ve Psiko-Onkologlar Derneği onaylı Psiko-Onkoloji (Kanser Hastası ve Yakınlarıyla Çalışma) Beceri Kazandırma Eğitimi ve Süpervizyon Programı multidisipliner eğitmen kadrosuyla 9-10-16-17 Mart ve 6-7-27-28 Nisan 2024 tarihlerinde!

Eğitim ONLINE olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitim gerekliliklerini yerine getiren katılımcılara eğitim sonunda Psiko-Onkologlar Derneği ve Uluslararası Psiko-Onkoloji Birliği (IPOS) Federasyonu onaylı elektronik olarak hazırlanmış katılım sertifikası verilecektir.

Öğrencilere, dernek üyelerimize ve derneğimizin kayıtlı gönüllülerine İNDİRİM MEVCUTTUR!

➡️ Eğitime katılmak isteyenlerin kayıt için eğitim ön kayıt formunu eksiksiz doldurması gerekmektedir. Form doldurulduktan sonra birkaç iş günü içerisinde size ödeme ve eğitime katılabilirliğiniz ile ilgili dönüş sağlanacaktır. Ön kayıt formu için tıklayınız.

➡️ Ödeme yapıldıktan sonra yapılan iptallerin mail yoluyla psikoonkolog@yahoo.com adresine bildirilmesinin ardından eğitim bedelinin %50’si eğitim sonrası katılımcıya iade edilecektir.

➡️ 23 Şubat 2024 tarihinden sonra yapılan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

➡️ Detaylı bilgi için doğrudan Dernek Başkan Yardımcımız ve Eğitim Moderatörümüz @klinikpsk.hazalavci ile ve/veya dernek instagram hesabımızdan DM yolu ile iletişime geçebilirsiniz.